www.lodowiska.pl

03.01.2014r. Wybudowaliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie największe lodowisko w Polsce. Lodowisko ma ponad 2000m2.

 

09.06.2013r. Po raz kolejny nasza firma brała udział w organizacji Pikniku Olimpijskiego, który odbył się tradycyjnie w Parku Kępa Potocka na Żoliborzu w Warszawie. Wybudowaliśmy na tę imprezę lodowisko, na którym odbyły się pokazy łyżwiarstwa figurowego, szybkiego i hokeja.

 

22-24.02.2013r. Firma Budowa Lodowisk TOL Sp. z o.o. uczestniczyła w przygotowaniu lodu na Mistrzostwa Świata Juniorów w Short - Tracku w Warszawie.

 

Wybierz język:

 

 

 

 

Strona główna
Do chwili obecnej firma Budowa Lodowisk TOL Sp z o. o. zbudowała ponad 90 lodowisk o łącznej powierzchni blisko 90000m² oraz dostarczyła ponad 100 maszyn do pielęgnacji tafli lodowych.
 
Zbudowaliśmy lodowiska dla Turynu, Reykjaviku, Berlina i Warszawy. Na naszych lodowiskach odbyły się Mistrzostwa Świata w Hokeju, short-tracku i jeździe szybkiej na lodzie.

 
Za wysoką jakość robót i wdrożenia nowoczesnych technologii firma Budowa Lodowisk TOL Sp. z o.o. została odznaczona statuetką Budowniczy Polskiego Sportu, została również odznaczona dwukrotnie medalem Budowniczy Polskiego Sportu.

Dostarczamy i montujemy sezonowe lodowiska na istniejących boiskach sportowych, placach zabaw, itp. Oferujemy nowoczesne technologie chłodnicze dla hal lodowiskowych, lodowisk rekreacyjnych, torów jazdy szybkiej na lodzie.

Oferujemy stacje chłodnicze spełniające europejskie normy bezpieczeństwa. Dostarczamy i wykonujemy instalacje mrożeniowe dla płyt lodowisk i torów jazdy szybkiej na lodzie. Oferujemy wszystko co jest konieczne do funkcjonowania lodowiska: maszynownie, orurowanie, bandy, łyżwy, suszarki, nagłośnienie, oświetlenie i rolby, a nawet sprzęt do nauki jazdy. Oferujemy również wynajem lodowisk kompletnych - wraz z obsługą.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!