www.lodowiska.pl

03.01.2014r. Wybudowaliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie największe lodowisko w Polsce. Lodowisko ma ponad 2000m2.

 

09.06.2013r. Po raz kolejny nasza firma brała udział w organizacji Pikniku Olimpijskiego, który odbył się tradycyjnie w Parku Kępa Potocka na Żoliborzu w Warszawie. Wybudowaliśmy na tę imprezę lodowisko, na którym odbyły się pokazy łyżwiarstwa figurowego, szybkiego i hokeja.

 

22-24.02.2013r. Firma Budowa Lodowisk TOL Sp. z o.o. uczestniczyła w przygotowaniu lodu na Mistrzostwa Świata Juniorów w Short - Tracku w Warszawie.

 

Wybierz język:

 

 

 

 

O FIRMIE
Budowa Lodowisk TOL Sp z o.o. oferuje nowoczesne technologie chłodnicze dla hal lodowiskowych, lodowisk rekreacyjnych, torów jazdy szybkiej na lodzie.

Oferujemy lodowiska przenośne najnowszej generacji wykonane w technologii orurowania aluminiowego. Dostarczamy i montujemy sezonowe lodowiska na istniejących boiskach sportowych, placach zabaw, itp.

Oferujemy stacje chłodnicze spełniające europejskie normy bezpieczeństwa. Nasze stacje są w pełni zautomatyzowane i mogą być wyposażone w system odzysku ciepła.

Dostarczamy i wykonujemy instalacje mrożeniowe dla płyty lodowiska i torów jazdy szybkiej na lodzie, jak również systemy podgrzewania gruntu. W naszej ofercie znajdują się również instalacje niskotemperaturowe dla podgrzewania płyt boisk piłkarskich.
Nasza oferta obejmuje dostawę wraz z montażem band dla lodowisk profesjonalnych i rekreacyjnych oraz maszyn do konserwacji lodu (rolby).

Reprezentujemy na rynku polskim, jako wyłączny przedstawiciel firmy ICE-WORLD, PRORINK oraz ZAMBONI.

Dostarczamy ponad to wyposażenie specjalistyczne dla lodowisk takie jak: łyżwy, ostrzałki dla łyżew, osuszacze do butów z łyżwami (ze sterylizacją ozonową), ławeczki dla łyżwiarzy, wykładziny do chodzenia w łyżwach, demontowalne podłogi, również dla Uni-hokeja, elektroniczne systemy biletowe, ekrany świetlne, zadaszenia lodowisk,itp.

Zapewniamy pełny zakres profesjonalnej obsługi, począwszy od doradztwa technicznego i projektowania poprzez dostawę, montaż, rozruch instalacji oraz serwis.