www.lodowiska.pl

03.01.2014r. Wybudowaliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie największe lodowisko w Polsce. Lodowisko ma ponad 2000m2.

 

09.06.2013r. Po raz kolejny nasza firma brała udział w organizacji Pikniku Olimpijskiego, który odbył się tradycyjnie w Parku Kępa Potocka na Żoliborzu w Warszawie. Wybudowaliśmy na tę imprezę lodowisko, na którym odbyły się pokazy łyżwiarstwa figurowego, szybkiego i hokeja.

 

22-24.02.2013r. Firma Budowa Lodowisk TOL Sp. z o.o. uczestniczyła w przygotowaniu lodu na Mistrzostwa Świata Juniorów w Short - Tracku w Warszawie.

 

Wybierz język:

 

 

 

 

OFERTA - Bandy

Bandy spełniające wymogi bezpieczeństwa, a także zgodne z wymaganiami Polskiego Związku Hokeja na Lodzie wykonane są z profila stalowego 50 x 50 x 2mm, galwanizowanego, wyłożone są płytą polietylenową, stabilizowaną promieniami UV. Bandy posiadają bramę wjazdową dla rolby oraz dwie furtki dla łyżwiarzy. Istnieje możliwość ich demontażu po okresie eksploatacji.

Dla boisk wielofunkcyjnych – „w zimie lodowisko, w lecie natomiast boisko” skonstruowano bandę przytwierdzoną do podłoża tylko poprzez przymarzanie.

Takie rozwiązanie nie powoduje konieczności przytwierdzania do podłoża elementów stalowych, które pogarszają walory użytkowe nawierzchni sportowej, szczególnie w okresie użytkowania letniego.

POWRÓT