www.lodowiska.pl

03.01.2014r. Wybudowaliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie największe lodowisko w Polsce. Lodowisko ma ponad 2000m2.

 

09.06.2013r. Po raz kolejny nasza firma brała udział w organizacji Pikniku Olimpijskiego, który odbył się tradycyjnie w Parku Kępa Potocka na Żoliborzu w Warszawie. Wybudowaliśmy na tę imprezę lodowisko, na którym odbyły się pokazy łyżwiarstwa figurowego, szybkiego i hokeja.

 

22-24.02.2013r. Firma Budowa Lodowisk TOL Sp. z o.o. uczestniczyła w przygotowaniu lodu na Mistrzostwa Świata Juniorów w Short - Tracku w Warszawie.

 

Wybierz język:

 

 

 

 

OFERTA - Maszyny do pielęgnacji tafli lodu

Maszyna do konserwacji lodu służy do zapewnienia gładkości lodu i odpowiedniej grubości tafli. W trakcie eksploatacji tafla lodu ma tendencję do zwiększania grubości ponieważ znajdująca się w powietrzu wilgoć skrapla się na lodzie i przymarza. Skutkiem tego jest miękki lód, kałuże wody i wysokie rachunki za energię elektryczną do zasilania maszynowni. Maszyna Zamboni skrawa zbędny lód umożliwiając zachowanie optymalnej grubości. Kolejnym ważnym zadaniem maszyny jest wyrównanie tafli po użytkowaniu.. Dzisiejsze maszyny Zamboni umożliwiają utrzymanie żądanej grubości lodu z dokładnością do 1mm na całej tafli.

POWRÓT