www.lodowiska.pl

03.01.2014r. Wybudowaliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie największe lodowisko w Polsce. Lodowisko ma ponad 2000m2.

 

09.06.2013r. Po raz kolejny nasza firma brała udział w organizacji Pikniku Olimpijskiego, który odbył się tradycyjnie w Parku Kępa Potocka na Żoliborzu w Warszawie. Wybudowaliśmy na tę imprezę lodowisko, na którym odbyły się pokazy łyżwiarstwa figurowego, szybkiego i hokeja.

 

22-24.02.2013r. Firma Budowa Lodowisk TOL Sp. z o.o. uczestniczyła w przygotowaniu lodu na Mistrzostwa Świata Juniorów w Short - Tracku w Warszawie.

 

Wybierz język:

 

 

 

 

OFERTA - Orurowanie

W sztucznych lodowiskach instalację mrożeniową można montować jako stałą lub demontowalną. W lodowiskach stałych instalację zamrażającą taflę lodową montuje się najczęściej poziomo pod płytą betonową.

Instalację mrożeniową demontowalną można wykonać na następujące sposoby:

  • panele aluminiowe - najnowsza generacja łatwych do instalowania i samoobsługowych lodowisk. Lodowisko składa się wyłącznie z rozkładanych aluminiowych elementów nie wymagających żadnego montażu. Instalacja zajmuje kilka godzin.
  • maty chłodnicze, które można rozłożyć bezpośrednio na płycie boiska. Po zakończeniu sezonu maty chłodnicze zwija się wraz z kolektorami i przechowuje się w magazynie. Cechują się one odpowiednią elastycznością i wytrzymałością mechaniczną.
  • Rury polietylenowe (PE) - ułożone na boisku, a przestrzeń między rurkami, bezpośrednio pod taflą wypełniona jest piaskiem, grysem lub żwirem.