www.lodowiska.pl

03.01.2014r. Wybudowaliśmy na Stadionie Narodowym w Warszawie największe lodowisko w Polsce. Lodowisko ma ponad 2000m2.

 

09.06.2013r. Po raz kolejny nasza firma brała udział w organizacji Pikniku Olimpijskiego, który odbył się tradycyjnie w Parku Kępa Potocka na Żoliborzu w Warszawie. Wybudowaliśmy na tę imprezę lodowisko, na którym odbyły się pokazy łyżwiarstwa figurowego, szybkiego i hokeja.

 

22-24.02.2013r. Firma Budowa Lodowisk TOL Sp. z o.o. uczestniczyła w przygotowaniu lodu na Mistrzostwa Świata Juniorów w Short - Tracku w Warszawie.

 

Wybierz język:

 

 

 

 

OFERTA

Rozwiązanie "Pod Klucz"

Oferujemy montaż kompletnych lodowisk jako „inwestor zastępczy” bądź „inżynier kontraktu” co umożliwia zamawiającemu złożenie odpowiedzialności na barki jednego przedsiębiorstwa, które odpowiada za finalne rozwiązanie.


Od Multiareny do Lodowiska Treningowegobr />
Dzięki naszym doświadczeniom i możliwościom technicznym możemy zbudować każde lodowisko – począwszy od toru lodowego poprzez multi arenę do lodowiska w parku.


Oszczędność energii i niższe koszty eksploatacji

Nasze urządzenia chłodnicze umożliwiają monitorowanie kosztów eksploatacyjnych, jak również bieżące ich modyfikowanie. Dzięki zastosowaniu falowników we wszystkich silnikach elektrycznych pracujących w maszynowni, zastosowaniu niezwykle wydajnego czynnika chłodzącego – freezium, najwyższej jakości komponentów składowych, precyzyjnego sterowania i całkowitej automatyzacji, nasze urządzenia są bezkonkurencyjne w zakresie kosztów eksploatacji i niezawodności.

Aby uzyskać niskie koszty eksploatacji personel lodowiska musi rozumieć jakie czynniki wpływają na jakość lodu i zużycie energii. Zapewniamy wiec wykształcenie personelu w sztuce „robienia lodu”.

Sporządzamy dokładne kalkulacje eksploatacji dla naszych urządzeń. Kalkulacje uwzględniają całkowity koszt posiadania lodowiska włączając w to koszt zakupu urządzeń, zużycia energii elektrycznej i kosztów osobowych.


Ochrona środowiska

Nasze maszynownie spełniają coraz wyższe wymagania dla środowiska. Stosowane w naszych instalacjach czynniki chłodnicze są dopuszczone do stosowania zgodnie z obowiązującymi decyzjami międzynarodowymi.


Serwis

Prowadzimy stałe roczne serwisy naszych urządzeń i serwisy bieżące. Zastosowanie podzespołów wiodących światowych producentów maszynowni zabezpiecza zaopatrzenie w części zamienne.